Etkinlik Videosu

ESTETİK KAYGI VE
PROFESYONEL BAKIŞ TAŞIR

ETKİNLİK VİDEOSU

Video, bir anlatım biçimidir.
Hem görsel hem de işitsel duyuları kullandığı için etkisi büyüktür.  Ancak doğru film size pozitif etki sağlar.

Prestij sahibi ve büyük firmalar sürekli göz önünde olan ve yaptıkları işleri sürekli olarak medyada paylaşan şirketlerdir. Müşterilerinin ve hedef kitlelerinin dikkatini çekmek için çoğu firma yaptığı organizasyonları medyada paylaşır. Düzenlemiş oldukları organizasyonlara ait etkinlik videoları da bunlardan bazılarıdır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi medya üzerinden paylaşılan içeriklerin sadece fotoğraf ya da kataloglardan ibaret olması günümüzde çok da dikkat çekmemektedir. Bu nedenle firmalar etkinlikleri ile ilgili videolar çektirmektedirler.

124sanat tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabileceğiniz profesyonel bir şirkettir. Diğer tüm tanıtım filmlerinde olduğu gibi sergi, tiyatro, konferans, ürün lansmanları, seminer, ödül töreni, şirket içi toplantılar gibi pek çok etkinliklerinizde profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız.

  Firmanız (Gerekli)

  Etkinlik Videosu Detayları

  Etkinlik/event sürecini dilerseniz baştan sona, dilerseniz belirli kısımlarıyla kayda alarak daha sonrasında elde edilen görüntülerden sunum ve tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz etkinlik videosu oluşturmaktayız.
  Tüm kitlesel etkinliklerinizi duyurmak, tanıtımını yapmak için etkinliklerinizin en önemli ve coşkulu bölümlerini doğru sırada ve amacına uygun bir şekilde kurgulayıp montajlayarak etkinlik videosu çekimi taleplerinizi en hızlı ve güzel şekilde karşılamaktayız.

   Firmanız (Gerekli)

   Etkinlik Videosu Neden Önemlidir?

   Etkinlik/event tanıtım videoları şirketinizin bilinirliğini artıran, müşteri kitlenizi geliştiren ve düzenlemiş olduğunuz etkinliklere dikkat çekerek firma imajınızı güçlendiren yapımlardır.
   Firmamız tüm etkinliğinizi baştan sona ya da belirli kısımları ile kayıt altına alarak vurgulamak istediğiniz detaylara dikkat ederek etkinlik tanıtım videoları hazırlamaktadır. Bunun için talep edilmesi halinde gelen ziyaretçilerle röportajlar yapılmakta, firmanız ve etkinlikleriniz hakkındaki fikirlerini de tanıtım videonuza eklemekteyiz.

   Firmanızın bilinirliğini artırmak ve imajını güçlendirmek için etkinlik tanıtım videosu taleplerinizde ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel bir hizmet almak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.

   Nasıl Çalışıyoruz

   Bir etkinlik yapmaktan daha önemlisi yaptığınız etkinliği en iyi şekilde anlatabilmektir. Görsel (fotoğraf-video) anlatım ise en etkili ve ön plana çıkandır.

   Etkinlik Videosu çekilmeden önce ön hazırlık aşaması en dikkat edilmesi gereken aşamadır. Önce amaç belirlenir, etkinlik hakkında bilgi sahibi olunur. Etkinlik ve firma hakkında doğru bir analiz yapılması gerekir. Çekim planı ve hazırlığı tamamlanır ve çekim aşamasına gelinir.

   Etkinlik sırasında tüm etkinliğin mi yoksa kısa bir tanıtım mı olması isteniyor en önemli nokta budur. Bunun haricinde bu video yayınlanacak mı yayınlanacaksa hangi mecralarda yayınlanacak gibi konular dikkate alınarak çekim sürdürülür. Çekim açıları, görüntü formatları açısından önemli detaylardır.

   Etkinlik videolarının kısa olarak yapılanları 1-3 dakika arasında olmalı ve tüm etkinliği anlatabilmelidir. İçerikte hedef kitleye verilmek istenen bilgiler ve mesajlar bilgi kirliliği olmadan, uzatılmadan net olarak belirtilmelidir. Senaryonuz, hedefleriniz, fikirleriniz dikkate alınarak kurgu montajı yapılır. Lisanslı müzikler ve seslendirmeniz yerleştirilir. Renklendirme, efektlendirme işlemleri yapılarak yayına hazır hale gelir.

   Etkinlik videosu çekimleri için tek bir ekipman diye birşey yoktur. İsteklerinize, çekim planınıza, mekanınıza, yayın mecrasına göre ekipman listesi hazırlanır. Web, TV, Sinema gibi tüm yayın mecralarına uygun ekipmanımız bulunmaktadır. Genel olarak kullandığımız markalar; Sony, Fujifilm, Blackmagic, Red, DJI, Zhiyun, Gopro… Ekipman kategorisi olarak; Kamera, DSLR, Lens Setleri, Gimbal, Steadicam, Drone, Işıklar, Mikrofonlar, Tripodlar, Filtreler…

    Firmanız (Gerekli)

    Referanslarımız

    Profesyonel Fotoğraf ve Video Çözümleri

    Müeyyedzade Mah.
    Ali Hoca Aralığı Sok. No:15
    Beyoğlu, İstanbul

    +90 212 706 0 124
    +90 543 601 0 124
    hello@124sanat.com

     Firmanız (Gerekli)