Tanıtım Filmi

ESTETİK KAYGI VE
PROFESYONEL BAKIŞ TAŞIR

TANITIM FİLMİ

Video, bir anlatım biçimidir.
Hem görsel hem de işitsel duyuları kullandığı için etkisi büyüktür.  Ancak doğru film size pozitif etki sağlar.

Firmaların ürettikleri ürünü ya da verdikleri hizmeti hedef kitleye anlatıp tanıtabilmelerinin en doğru yolu bir tanıtım filmi kullanmaktır.

İnsanlar görme ve duyma duyularını uyaran, algılarını açan etkenleri hafızalarına daha çabuk almakta ve kolayca unutmamaktadır. Bu sebeple tanıtım filmleri büyük markaların ve firmaların sıklıkla kullandıkları iletişim yöntemlerindendir.

Tanıtım filmleri müşterilerinize ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde anlatmanızı sağlamakla kalmaz aynı zamanda daha büyük kitlelere ulaşabilmenizi ve hedeflediğiniz müşteri kapasitesine kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlar.

  Firmanız (Gerekli)

  Tanıtım Filmi Detayları

  Tanıtım filmleri firmalar üzerinde oldukça olumlu etkilere sahip olmasına rağmen dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Bu filmler işletmenin, ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapmak amacı ile tasarlanmalı farklı içeriklere yer verilmemelidir. Ürün ya da hizmet tanıtılırken daha ilgi çekici, cezbedici ve olumlu bir hale getirilmelidir. Tanıtım filmleri 10 15 dakika sürmelidir, daha uzun süreli filmler izleyenler için sıkıcı hale gelecektir. Prodüksiyondan senaryosuna, renklendirmesinden seslendirmesine kadar tüm filmin her detayı oldukça kaliteli ve özenli olmalıdır. Müşterilerinize ve hedef kitlenize firmanızla ilgili vermek istediğiniz mesajlar, tanıtmak istediğiniz ürün ve hizmetler esas noktaları ile öz olarak anlatılabilmelidir.

   Firmanız (Gerekli)

   Tanıtım filmleri sadece ürünü ya da hizmaeti gösteren bir araç olarak görmek yanlıştır, projenin kalitesi de firmanız hakkında çok şey anlatacaktır bu nedenle çalışılan firmaya da oldukça dikkat etmek gerekir. 124sanat tüm işlerinde olduğu gibi tanıtım filmlerinde de firmanızı ve ürününüzü en güzel şekilde yansıtma becerisine ve profesyonelliğine sahiptir.

   Hiçbir proje bizim için küçük bir iş değildir, her projemiz aynı iş ve hizmet kalitesine sahiptir. Bizden talep ettiğiniz en ufak ayrıntılar dahil gözden kaçmadan, her aşamada tamamen müşteri onayı alınarak projelerimizi yürütmekteyiz. Her bir personelimiz alanında oldukça deneyim sahibi profesyoneller olduğu için tüm projelerimizi en kısa sürede teslim etmekteyiz. 

   Nasıl Çalışıyoruz

   Tanıtım filmi çekimleri bir çırpıda yapılabilecek işlerden değildir. Gerekli bilgiye, tecrübeye, donanıma, enerjiye ve ekibe ihtiyaç vardır. 

   Tanıtım filmi çekilmeden önce ön hazırlık aşaması en dikkat edilmesi gereken aşamadır. Önce amaç belirlenir, firmanın dinamikleri araştırılır. Ürün, hizmet ve firma hakkında doğru bir analiz yapılması gerekir. Çekim planı ve senaryo hazırlığı tamamlanır ve çekim aşamasına gelinir.

   Çekim aşamasında nasıl üretim yapıldığı, ürünün hangi işlemlerden geçtiği, tüketiciye ulaşma yolları, kalite belgeleri, ürünün kullanım ve fayda alanları gibi sorulara cevap verilecek nitelikte bir çekim yapılmalıdır.

   Tanıtım filmleri 3 dakikadan kısa 10 dakikadan uzun sürmemelidir. İçerikte hedef kitleye verilmek istenen bilgiler ve mesajlar bilgi kirliliği olmadan, uzatılmadan net olarak belirtilmelidir. Senaryonuz, hedefleriniz, fikirleriniz dikkate alınarak kurgu montajı yapılır. Lisanslı müzikler ve seslendirmeniz yerleştirilir. Renklendirme, efektlendirme işlemleri yapılarak yayına hazır hale gelir.

   Tanıtım filmi çekimleri için tek bir ekipman diye birşey yoktur. İsteklerinize, senaryonuza, çekim planınıza, mekanınıza göre ekipman listesi hazırlanır. Web, TV, Sinema gibi tüm yayın mecralarına uygun ekipmanımız bulunmaktadır. Genel olarak kullandığımız markalar; Sony, Fujifilm, Blackmagic, Red, DJI, Zhiyun, Gopro… Ekipman kategorisi olarak; Kamera, DSLR, Lens Setleri, Gimbal, Steadicam, Drone, Işıklar, Mikrofonlar, Tripodlar, Filtreler…

    Firmanız (Gerekli)

    Referanslarımız

    Profesyonel Fotoğraf ve Video Çözümleri

    Müeyyedzade Mah.
    Ali Hoca Aralığı Sok. No:15
    Beyoğlu, İstanbul

    +90 212 706 0 124
    +90 543 601 0 124
    hello@124sanat.com

     Firmanız (Gerekli)